See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QMMO25-3641 - raamovereenkomst voor de levering van Apple hardware en bijhorende support
Beschreibung: QMMO25-3641 - raamovereenkomst voor de levering van Apple hardware en bijhorende support voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde
Interne Kennung: QMMO25-3641
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QMMO25-3641 - 1
Beschreibung: QMMO25-3641- Raamovereenkomst voor de levering van apple hardware en support voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde
Interne Kennung: 1