630332-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Slowakei – Versicherungen – Poistenie v podmienkach SVP š. p. - Poistenie majetku a zodpovednosti za škodu
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poistenie v podmienkach SVP š. p. - Poistenie majetku a zodpovednosti za škodu
Beschreibung: Predmetom Zákazky je zabezpečenie poistnej ochrany SLOVENSKÉHO VODOHOSPODÁRSKEHO PODNIKU, štátneho podniku a jeho odštepných závodov, na obdobie 36 mesiacov.
Interne Kennung: SVP 3931/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001