2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: De Opdrachtgever heeft het besluit genomen om een Europese openbare aanbestedingsprocedure te doorlopen, waarbij een Overeenkomst voor de inkoop van Arbodienstverlening wordt gesloten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Overeenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. Opdrachtgever zoekt geen standaard arbodienstverlening, maar een proactieve partner die met vernieuwende en praktijkgerichte methoden bijdraagt aan het voorkomen en verminderen van verzuim, ondersteunt met passende digitale oplossingen en stuurt op concrete en meetbare resultaten. zie Bestek
Interne Kennung: 2026-220
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Arbodienstverlening Prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Bestek Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -