See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizare DJ213A: Limită județ Călărași - Intersecție cu DJ201(Mărculești); Intersecție cu DN2A(Bucu) - Scânteia - Intersecție cu DN21, DJ201: Intersecție cu DJ213A(Mărculești) - Intersecție cu DJ212: Intersecție cu DJ201 - Intersecție cu DN2A(Țăndărei)” - Cod SMIS 319108.
Beschreibung: Executie lucrari pentru obiectivului de investiții: „Modernizare DJ 213A:Limită județ Călărași – intersecție cu DJ 201(Mărculești); intersecție cu DN2A(Bucu)-Scânteia-intersecție cu DN21, DJ201: intersecție cu DJ213A (Mărculești) -intersecție cu DJ212; DJ212: intersecție cu DJ201 - intersecție cu DN2A (Țăndărei)”, cod SMIS: 319108 : Lotul.1 - „Modernizare DJ213A: Limită județ Călărași – intersecție cu DJ201(Mărculești); intersecție cu DN2A(Bucu)-Scânteia-intersecție cu DN21” - 95.531.899.95 lei fără TVA Lotul.2 - „Modernizare DJ201: intersecție cu DJ213A (Mărculești) -intersecție cu DJ212, DJ212: intersecție cu DJ201 - intersecție cu DN2A (Țăndărei)” - 45.799.877.35 lei fără TVA Lotul.3 - „ Reabilitare pod peste râul Ialomița la Bucu pe DJ213A” - 5.578.203.20 lei fără TVA Lotul.4 - „Reabilitare pod peste râul Ialomița la Țăndărei pe DJ212” - 17.381.425.78 lei fără TVA Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari în a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile.
Interne Kennung: 42317762024 -1
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOTUL 1: „Modernizare DJ213A: Limită județ Călărași – intersecție cu DJ201 (Mărculești); intersecție cu DN2A(Bucu)-Scânteia-intersecție cu DN21”
Beschreibung: LOTUL 1:„Modernizare DJ213A: Limită județ Călărași – intersecție cu DJ201 (Mărculești); intersecție cu DN2A(Bucu)-Scânteia-intersecție cu DN21”
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOTUL:2 -„Modernizare DJ201: intersecție cu DJ213A (Mărculești) -intersecție cu DJ212, DJ212: intersecție cu DJ201 - intersecție cu DN2A (Țăndărei)”
Beschreibung: LOTUL:2 -„Modernizare DJ201: intersecție cu DJ213A (Mărculești) -intersecție cu DJ212, DJ212: intersecție cu DJ201 - intersecție cu DN2A (Țăndărei)”
Interne Kennung: 2