2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwen Geo-stack
Beschreibung: De Opdracht is gericht op het vernieuwen van de Geo-stack voor Data4OOV en het verbreden van de geo-dienstverlening van het NIPV met een Geo-viewer en Registratie app. In deze aanbesteding vormen de Geo-stack, de Geo-viewer en de Registratie app samen één geïntegreerde Oplossing. De omvang van de Opdracht is geraamd op €150.000 - €200.000 exclusief btw per jaar.
Interne Kennung: NIPV2026-EA-04777
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedure
Procedure
Title: Vernieuwen Geo-stack
Internal identifier: NIPV2026-EA-04777
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
Additional classification (cpv): 38221000 Geographic information systems (GIS or equivalent)
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -