See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zielone Jaworzno – rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE na obiektach Wodociągów Jaworzno” w podziale na 6 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia „Zielone Jaworzno – rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE na obiektach Wodociągów Jaworzno” w podziale na 6 części jest : Dla części nr 1: „Zielone Jaworzno – rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE na Oczyszczalni ścieków Jaworzno-Dąb” która polega na : - wykonaniu technologii energetycznego wykorzystania biogazu z otwartej komory fermentacyjnej (OKF) na oczyszczalni ścieków Jaworzno-Dąb, zgodnie z dokumentacją projektową, - zaprojektowaniu, dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Dąb 105 – Oczyszczalnia ścieków Jaworzno-Dąb, zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym, - wykonaniu Nadrzędnego systemu zarządzania Oczyszczalnią ścieków Jaworzno-Dąb jako elementu zarządzania energią zgodnie z opisem oczekiwanych rozwiązań i wymagań. Dla części nr 2: „Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno przy ul. Bukowskiej 5 w Jaworznie” która polega na: - wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej; Dla części nr 3: „Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno przy ul. Dobrej Energii w Jaworznie” która polega na: - wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej; Dla części nr 4: „Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno przy ul. Św. Wojciecha 34 w Jaworznie” która polega na: - wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji pro-projektowej; Dla części nr 5: „Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno przy ul. Północnej w Jaworznie” która polega na: - wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji pro-projektowej; Dla Części nr 6: „Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodo-ciągów Jaworzno przy ul. Pawiej w Jaworznie” która polega na: - wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej.
Interne Kennung: ZZP/ZU/D/77/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zielone Jaworzno rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE na Oczyszczalni ścieków Jaworzno-Dąb” cześć nr 1
Beschreibung: Część nr 1 zamówienia polega na : -wykonaniu technologii energetycznego wykorzystania biogazu z otwartej komory fermentacyjnej (OKF) na oczyszczalni ścieków Jaworzno-Dąb, zgodnie z dokumentacją projektową, w szczególności: - hermetyzacji istniejącej komory fermentacyjnej, - budowie budynku technologicznego, - budowie stacji oczyszczania gazu wraz z zabezpieczeniami, - zabudowie kogeneratorów (2x180 kW lub 200kW i 164kW) do produkcji energii elektrycznej i cieplnej, - budowie instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i c.o.; -zaprojektowaniu, dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Dąb 105 – Oczyszczalnia ścieków Jaworzno-Dąb, zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym, w szczególności: - wykonaniu projektu zamiennego dla zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja oczyszczalni ścieków Jaworzno – Dąb Etap II gospodarka biogazowa/osadowa wraz z mechanicznym oczyszczaniem ścieków” obejmującego zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 230 kW na obiektach Oczyszczalni ścieków zlokalizowanych przy ul. Dąb 105 w Jaworznie, z uzyskaniem zgłoszenia/pozwolenia na budowę; - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej zamiennej dokumentacji projektowej; - wykonaniu Nadrzędnego systemu zarządzania Oczyszczalnią ścieków Jaworzno-Dąb jako elementu zarządzania energią zgodnie z opisem oczekiwanych rozwiązań i wymagań.
Interne Kennung: ZZP/ZU/D/77/2025 Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno przy ul. Bukowskiej 5 w Jaworznie” cześć nr 2
Beschreibung: Część nr 2 zamówienia polega na : - wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) obejmującej zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 350 kW (FPV na powierzchni wody w 3 basenach oraz PV na dachu budynku głównego SUW) na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Bukowskiej 5 w Jaworznie (nr dz. 680) - ujęciu wody pitnej „PIASKOWNIA”, z uzyskaniem zgłoszenia/pozwolenia na budowę; - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej;
Interne Kennung: ZZP/ZU/D/77/2025 Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0003
Titel: „Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno przy ul. Dobrej Energii w Jaworznie” cześć nr 3
Beschreibung: Część nr 3 zamówienia polega na : - wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) obejmującej zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 100 kW na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Dobrej Energii w Jaworznie; - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej;
Interne Kennung: ZZP/ZU/D/77/2025 Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: „Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno przy ul. Św. Wojciecha 34 w Jaworznie” cześć nr 4
Beschreibung: Część nr 4 zamówienia polega na : - wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) obejmującej zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 50 kW na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Św. Wojciecha 34 w Jaworznie, z uzyskaniem zgłoszenia/pozwolenia na budowę; - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej;
Interne Kennung: ZZP/ZU/D/77/2025 Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: „Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno przy ul. Północnej w Jaworznie” cześć nr 5
Beschreibung: Część nr 5 zamówienia polega na : - wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) obejmującej zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 3 kW na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Północnej w Jaworznie; - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej;
Interne Kennung: ZZP/ZU/D/77/2025 Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: „Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodo-ciągów Jaworzno przy ul. Pawiej w Jaworznie” cześć nr 6
Beschreibung: Część nr 6 zamówienia polega na : - wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) obejmującej zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 50 kW na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Pawiej; - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej.
Interne Kennung: ZZP/ZU/D/77/2025 Część nr 6