630440-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu miasta i gminy Czarne oraz dostawę worków do selektywnej zbiórki odpadów w latach 2027-2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu miasta i gminy Czarne oraz dostawę worków do selektywnej zbiórki odpadów w latach 2027-2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na odbieraniu i transporcie całej ilości odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu miasta i gminy Czarne oraz dostawę worków do selektywnej zbiórki odpadów w latach 2027-2029. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 10 do SWZ, pomocniczo dostęp do mapy terenu miasta i gminy Czarne na stronie internetowej pod adresem: http://czarne.e-mapa.net.
Interne Kennung: PPiZP.271.1.7.2026.RS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001