See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en ondersteuning van de ingebruikzijnde VTH-applicatie OpenWave.
Beschreibung: Levering en ondersteuning van de VTH-applicatie OpenWave. Vier jaar, met de mogelijkheid tot tweemaal een verlenging van twee jaar.
Interne Kennung: 250018OZHZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: levering en ondersteuning van de VTH-applicatie OpenWave.
Beschreibung: levering en ondersteuning van de VTH-applicatie OpenWave. Vier jaar, met de mogelijkheid tot tweemaal een verlenging van twee jaar.
Interne Kennung: 1