630470-2026 - Wettbewerb
Schweden – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Reklam och kommunikationstjänster
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reklam och kommunikationstjänster
Beschreibung: Upphandlingen omfattar ramavtal för kommunikationstjänster från framtagning av idé till färdig produkt, såväl strategisk rådgivning och operativt genomförande. Exempel på tjänster som uppdraget omfattar: strategiskt kampanjplanering Film, - radio , TV och digitala kanaler Trycksaker och direktreklam Foto/illustrationer webbdesign animeringar Delar av uppdraget kan komma att genomföras på plats i Uppsala Vattens lokaler.
Interne Kennung: UVA-2026-00945
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: UVA-2026-00945
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0000