See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wzmocnienie potencjału OSP Gośniewice i poprawa bezpieczeństwa poprzez zakup nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Beschreibung: Zakup nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z pełnym wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gośniewicach
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001