630473-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Bewachungsdienste – ACHIZITIE SERVICII DE PAZA ,PROTECTIE SI MONITORIZARE 2026-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIE SERVICII DE PAZA ,PROTECTIE SI MONITORIZARE 2026-2028
Beschreibung: ACHIZITIE SERVICII DE PAZA ,PROTECTIE SI MONITORIZARE 2026-2028,CONFORM CAIETULUI DE SARCINI.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari : in a 10 zi inainte de termenul stabilit in Anuntul de paricipare pentru depunerea ofertelor.Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 13.
Interne Kennung: AAT 3599/02.09.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: ACHIZITIE SERVICII DE PAZA ,PROTECTIE SI MONITORIZARE 2026-2028,CONFORM CAIETULUI DE SARCINI SI FISEI TEHNICE ANEXE.
Interne Kennung: 1