630475-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Entwicklung – Świadczenie usług utrzymania, rozwoju i asysty technicznej Elektronicznego Systemu Wniosków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania, rozwoju i asysty technicznej Elektronicznego Systemu Wniosków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zarządzanych (Managed Services) wraz z rozwojem Elektronicznego Systemu Wniosków. Zamówienie obejmuje utrzymanie aplikacji, usługi hostingu, zapewnienie bezpieczeństwa, migrację danych, disaster recovery (DR), business continuity (BC) oraz monitoring zgodnie z warunkami opisanymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia, poprzez wykonanie w szczególności usług: 1) utrzymania Systemu; 2) rozwoju Systemu; 3) asysty technicznej. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy (PPU)” stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: BA-V.2611.9.2026.MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001