2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht van diensten - arbeidsongevallenverzekering
Beschreibung: Het is de bedoeling van de Brandweerzone Centrum om met één dienstverlener een raamovereenkomst te sluiten i.f.v. een “Personenverzekering” voor arbeidsongevallen voor het personeel van Brandweerzone Centrum gedurende 2 jaar met mogelijkheid tot 1 stilzwijgende verlenging voor 2 jaar.
Interne Kennung: 900-2025-016-IP-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 900-2025-016-IP-01 - 1
Beschreibung: Overheidsopdracht van diensten - arbeidsongevallenverzekering
Interne Kennung: 1