2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego wraz z rozładunkiem z podziałem na 4 części
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest Dostawa sprzętu kwaterunkowego wraz z rozładunkiem z podziałem na 4 części: Część I – dostawa foteli obrotowych i krzeseł biurowych. Część II – dostawa mebli biurowych. Część III – dostawa sprzętu koszarowego. Część IV – dostawa tapczanów.
Interne Kennung: 83/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2. Zamawiający na podstawie art. 138 ust 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. prawo zamówień publicznych zamierza wyznaczyć krótszy termin składania ofert niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy pzp z uwagi na fakt, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Część I – dostawa foteli obrotowych i krzeseł biurowych
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Część II – dostawa mebli biurowych
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Część III – dostawa sprzętu koszarowego
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Część IV – dostawa tapczanów
Interne Kennung: Część IV