630515-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa artykułów spożywczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów spożywczych
Beschreibung1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. Ofertę składa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej tzn. za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/przytezni 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 6 części: Część nr 1 - Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności Część nr 2 - Przetwory owocowo-warzywne Część nr 3 – Lody Część nr 4 – Przyprawy Część nr 5 - Mąka i przetwory mączne Część nr 6 – Kiszonki Dostawca zobowiązany jest najpóźniej do końca terminu wyznaczonego na składanie ofert tj.: do dnia 16 czerwca 2025r. do godz. 9:00 dostarczyć do Zamawiającego tj. do magazynu żywnościowego znajdującego się w komórce żywienia próbki produktów wskazane w SWZ. W inne dni od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 13.00. 2. Wykaz i ilość wymaganych próbek: Część nr 1 - Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności - 1szt. ketchup łagodny, 0,10 kg kawa zbożowa, 0,10 kg kawa ziarnista , 7 szt. herbata ekspresowa owocowa, 7 szt. herbata czarna ekspresowa porcyjna (2g), 0,15 kg cukierki czekoladowe, sos deserowy malinowy, Część nr 2 - Przetwory owocowo-warzywne -1 litr sok pomarańczowy, do 0,30 kg dżem , do 0,30 kg koncentrat pomidorowy, 1 słoik ogórki konserwowe , Część nr 3 – Lody -do 0,5 L lody śmietankowe, do 0,5 L lody czekoladowe Część nr 4 – Przyprawy - do 0,02 kg przyprawa do drobiu, przyprawa do mięsa, sos pieczeniowy, rosół jarzynowy, sos grzybowy, sos sałatkowy Część nr 5 - Mąka i przetwory mączne do 0,50 kg płatki kukurydziane, do 0,50 kg płatki zbożowe czekoladowe, Część nr 6 – Kiszonki - do 0,30 kg kapusta kiszona, do 0,30 kg ogórek kiszony Przy wyborze oferty zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert (Część nr od 1 do 16): Kryterium I - Cena (cena brutto z Formularza ofertowego) – waga 60%, Kryterium II – jakość – waga 40 % 1. Członkowie Zakładowej Komisji przetargowej stanowić będą jednocześnie Zespół Degustacyjny. 2. Członkowie Zespołu Degustacyjnego dokonują degustacji jednego rodzaju produktu za pomocą swoich zmysłów (każda część oceniana będzie osobno). 3. Każdy członek Zespołu Degustacyjnego jawnie oddaje swój głos na dany produkt podając liczbę przyznanych punktów w ramach niżej wymienionych kategorii. • smak - od 0 do 20 pkt. Smak – czysty, charakterystyczny dla danego produktu, bez obcych posmaków. • zapach - od 0 do 10 pkt. Zapach – świeży, typowy dla produktu, bez niepożądanych aromatów. • wygląd zewnętrzny – od 0 do 10 pkt. Wygląd – jednolita barwa, odpowiednia konsystencja, brak widocznych defektów. 4.Zespół Degustacyjny sumuje liczbę punktów przyznaną poszczególnym produktom w ramach każdej kategorii. Następnie wylicza średnią liczbę punktów danej kategorii dla wszystkich produktów danego Dostawcy. Suma średnich poszczególnych kategorii stanowi liczbę punktów przyznaną danemu Dostawcy za kryterium „ocena jakości”. 5.Wyliczenie punktów zostaje dokonane z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, zgodnie z matematycznymi zasadami zaokrąglania. 6.Z przeprowadzonej oceny jakości zespół Degustacyjny sporządza protokół oraz dokumentację fotograficzną. 7.Punktacja z oceny „jakości” przyznana przez Zespół Degustacyjny stanowi podstawę dla prowadzącego postępowanie do dokonania oceny i porównania ofert. 8.Protokół oceny jakości sporządzony przez Zespół degustacyjny załączony zostanie do dokumentacji postępowania. 9.Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta niepodlegająca odrzuceniu i spełniająca wszystkie wymogi formalne i merytoryczne, która uzyska najwyższą liczbę punktów po zsumowaniu w obu kryteriach. 10.Oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z uzyskaną łączną liczbą punktów w przyjętym kryterium oceny ofert, a oferta, która otrzyma największą liczbę punktów zostanie uznana za najkorzystniejszą. Pozostałe oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z uzyskaną liczbą punktów. 11. Zamawiający udzieli zamówienia Dostawcy, którego oferta odpowiada wszystkim wymaganiom określonym w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz niniejszej SWZ i została oceniona jako najkorzystniejsza w oparciu o ww. kryteria oceny ofert, tj. uzyska największą ilość punktów.
Vorherige Bekanntmachung354859-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ uwagi na unieważnienie postepowania przetargowego ZP-2-2025 tj. część nr 4,6,10,13,15 i 16 zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp zastosował skrócony termin składania ofert („jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione”).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15555100 Speiseeis, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15870000 Würzmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelKoncentraty spożywcze i dodatki do żywności
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa koncentratów spożywczych i dodatków do żywności. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 9
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel