2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aannemer IKC en gymzaal Wemeldinge
Beschreibung: De gemeente Kapelle heeft het voornemen om (in samenwerking met het schoolbestuur Albero en Kibeo kinderopvang) een Integraal Kind centrum (IKC) en een nieuwe vrijstaande gymzaal Burgemeester van Sas (gelegen aan de Kromomme te Wemeldinge) te realiseren. Het bouwen van een IKC en gymzaal te Wemeldinge.
Interne Kennung: K010476
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Door toepassing van de niet-openbare procedure krijgt in beginsel de gehele relevante en de geschikte markt, toegang tot deze aanbesteding (selectiefase). Vervolgens wordt de aanbesteding beperkt tot vijf aanbieders (gunningsfase). De inspanningen van de Inschrijvers voor het indienen van een inschrijving staan hiermee in verhouding tot de kans op gunning van de opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212222 Bau von Turnhallen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Kapelle heeft het voornemen om (in samenwerking met het schoolbestuur Albero en Kibeo kinderopvang) een Integraal Kind centrum (IKC) en een nieuwe vrijstaande gymzaal Burgemeester van Sas (gelegen aan de Kromomme te Wemeldinge) te realiseren.
Interne Kennung: 1