630532-2025 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie. Zamówienie zostało podzielona na 10 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Los: LOT-0002
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, w tym bioodpadów stanowiących odpady komunalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, w tym bioodpadów odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Los: LOT-0003
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: papier i tektura, opakowania z papieru i tektury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: papier i tektura, opakowania z papieru i tektury odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Los: LOT-0004
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, zmieszane odpady opakowaniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, zmieszane odpady opakowaniowe odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Los: LOT-0005
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: szkło i opakowania ze szkła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: szkło i opakowania ze szkła odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Los: LOT-0006
Titel: Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Los: LOT-0007
Titel: Zagospodarowanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odebranego z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Los: LOT-0008
Titel: Zagospodarowanie popiołu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania popiołu odebranego z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Los: LOT-0009
Titel: Zagospodarowanie zużytych opon
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania zużytych opon odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.
Los: LOT-0010
Titel: Zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów budowlanych i rozbiórkowych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork.