630539-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwerów do budowy chmury prywatnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów do budowy chmury prywatnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowego Sprzętu wraz z Dokumentacją na warunkach i w sposób określony w Umowie, w tym w szczególności w Ofercie stanowiącej Załącznik nr 1 do Umowy oraz SOPZ oraz udzielenie gwarancji dotyczącej Sprzętu, zgodnie z wymaganiami wynikającymi z Umowy, w tym SOPZ. 2. Dostawa Sprzętu będzie realizowana w podziale na zamówienie podstawowe i prawo opcji, zgodnie z liczbą sztuk Sprzętu wskazaną w ust. 4 poniżej. Gwarancja dla danego Sprzętu będzie realizowana przez okres wskazany w SOPZ od podpisania Protokołu odbioru jakościowego obejmującego taki Sprzęt. 3. Sprzęt musi posiadać atesty oraz spełniać normy dopuszczające do obrotu wymagane prawem polskim i UE. 4. Na Przedmiot zamówienia składają się: 1) W zakresie zamówienia podstawowego dostawa 7 sztuk Sprzętu, 2) W zakresie prawa opcji (zakup niegwarantowany dla Wykonawcy) dostawa maksymalnie 6 sztuk Sprzętu. 5. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, w szczególności w przypadku braku skorzystania z prawa opcji, w całości lub w części. 6. Zamówienie w ramach prawa opcji może być realizowane w częściach, w zależności od potrzeb Zamawiającego. Minimalna część zamówienia może każdorazowo obejmować nie mniej niż 1 (słownie: jedną) sztukę sprzętu. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - SOPZ.
Interne KennungZWiDIT.2611.43.2025.494.MOR[SKR-2025]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen2) W zakresie prawa opcji realizowanej zgodnie z ust. 5-8 poniżej (zakup niegwarantowany dla Wykonawcy) dostawa maksymalnie 6 sztuk Sprzętu. 5. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, w szczególności w przypadku braku skorzystania z prawa opcji, w całości lub w części. 6. Zamówienie w ramach prawa opcji może być realizowane w częściach, w zależności od potrzeb Zamawiającego. Minimalna część zamówienia może każdorazowo obejmować nie mniej niż 1 (słownie: jedną) sztukę sprzętu. Liczba zamawianych w ten sposób sztuk Sprzętu podlega wskazaniu przez Zamawiającego w oświadczeniu, o którym mowa w ust. 7-9 poniżej. 7. Dostawy realizowane będą, na podstawie złożonego przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, w terminie 30 (trzydziestu) dni kalendarzowych od dnia przekazania oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji Wykonawcy. Ustala się, że Zamawiający może złożyć takie oświadczenie nie później niż 30 czerwca 2026r. 8. Oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji będą przekazywane Wykonawcy przy pomocy poczty elektronicznej na adres e-mail osoby wskazanej do kontaktu po stronie Wykonawcy, zgodnie z §15 ust. 2 Umowy. Dniem przekazania oświadczenia jest dzień wprowadzenia go do środka komunikacji elektronicznej w taki sposób, żeby Wykonawca mógł zapoznać się z jego treścią.