See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja dionice transportnog cjevovoda - II. faza - (PK Lokva - Stinica) - III Etapa (ukupna duljina cjevovoda L» 5,9km)
Beschreibung: 2.1 Opis predmeta nabave Predmet nabave je izgradnja paralelnog transportnog cjevovoda na dionici PK „Lokve“ – PK „Stinica“ -II. Faza – III. Etapa, od čvora 3 do čvora 4 tj. spoja na II. Etapu, odnosno od stacionaže 0+000 (zajedno s izlaskom iz PK „Lokve“) do stacionaže 5+342,64 (prema svim knjigama Glavnog projekta koji je u Prilogu), uključujući provedbu tehničkog pregleda, te uklanjanje nedostatka u jamstvenom roku.
Interne Kennung: JN-RA-12/24
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem