2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług polegających na wykonywaniu okresowych przeglądów technicznych i konserwacji oraz bieżących napraw na okres 36 miesięcy urządzeń w Pracowni PET/CT Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu z podziałem na 2 pakiety.
Beschreibung: Świadczenie usług polegających na wykonywaniu okresowych przeglądów technicznych i konserwacji oraz bieżących napraw na okres 36 miesięcy urządzeń w Pracowni PET/CT Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu z podziałem na 2 pakiety. Pakiet nr 1 - Skaner PET/CT typ Biograph mCT S (20) – 4R Pakiet nr 2 - Komora laminarna typ NMC50DSI wraz z dyspenserem dawek
Interne Kennung: ZP/PN/76/26/LA/AFS/JG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Skaner PET/CT typ Biograph mCT S (20) – 4R
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Skaner PET/CT typ Biograph mCT S (20) – 4R
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Komora laminarna typ NMC50DSI wraz z dyspenserem dawek
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Komora laminarna typ NMC50DSI wraz z dyspenserem dawek
Interne Kennung: Pakiet nr 2