See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu oraz akcesoriów do aparatury
Beschreibung: Dostawa sprzętu oraz akcesoriów do aparatury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 365198-2025
Interne Kennung: PN-63/25/JS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216100 Optische Leser, 38436000 Rüttler und Zubehör, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33194120 Infusionsbesteck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Aparat do automatycznej izolacji i oczyszczania DNA i RNA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Zaawansowany czytnik mikropłytek obsługujący absorbancję UV/VIS, fluorescencję i luminometrię. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30216100 Optische Leser
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Wytrząsarki laboratoryjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Komora nablatowa do PCR. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Zautomatyzowany system diagnostyki molekularnej in vitro w systemie zamkniętym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Wirówka laboratoryjna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Pipety jednokanałowe i wielokanałowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Wideobronchoskopy ultrasonograficzne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Mikroskop biologiczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Wideorektoskop z oprzyrządowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: Akcesoria do pomp infuzyjnych produkcji Alaris. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 15
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck