2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract busvervoer 2026-2031
Beschreibung: Gemeente/OCMW Brecht wil via deze raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers de jaarlijkse geplande en losse busritten van de gemeentelijke diensten en de diensten van het OCMW aanbesteden. Het busvervoer omvat de volgende ritten: - Het vervoer van leerlingen van en naar het zwembad: vaste ritten die ingepland zullen worden (Hierbij dient rekening gehouden worden met het gegeven dat het zwembadvervoer op dit moment nog vastligt tot en met 30 juni 2028. - Losse (school)ritten en uitstappen - Busvervoer schoolvoorstellingen - Leerlingenvervoer buitenschoolse kinderopvang: vaste ritten die ingepland zullen worden
Interne Kennung: 2026/007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/007 - 1
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/007
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60172000 Hire of buses and coaches with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/007 - 1
Description: zie bestek
Internal identifier: 1