2. Verfahren
Verfahren
Titel: Machinaal & handmatig maaien van grachten Kortenberg, Olen en Ninove
Beschreibung: Inzake beheer van de rioolwaterzuiveringsinfrastructuur wenst Aquafin over te gaan tot de aanstelling van een firma voor het machinaal en handmatig maaien van de grachten (inclusief oppervlakkig ruimen) op het grondgebied van Olen en Kortenberg.
Interne Kennung: PPP0N3-4699/5722/PRO/GCU/2025/00048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeente Kortenberg
Beschreibung: Gemeente Kortenberg
Interne Kennung: PRO/GCU/2025/00048_1
Los: LOT-0002
Titel: Gemeente Olen
Beschreibung: Gemeente Olen
Interne Kennung: PRO/GCU/2025/00048_2
Los: LOT-0003
Titel: Gemeente Ninove
Beschreibung: Gemeente Ninove
Interne Kennung: PRO/GCU/2025/00048_3