2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026001 - Raamovereenkomst voor het drukken, afwerken, verpakken, stockeren en verzenden van handboeken en aanverwant drukwerk
Beschreibung: Raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het drukken, afwerken, verpakken, stockeren, beheren van voorraden en verzenden van handboeken en aanverwant drukwerk voor rekening van het Instituut wegTransport en Logistiek België (ITLB). De opdracht omvat tevens de uitvoering van logistieke en fulfillmentactiviteiten, inclusief voorraadbeheer, orderverwerking en verzending van de geproduceerde drukwerken aan individuele afnemers, opleidingscentra, examencentra en andere door ITLB aangeduide bestemmingen.
Interne Kennung: 2026001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 22100000 Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026001 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het drukken, afwerken, verpakken, stockeren, beheren van voorraden en verzenden van handboeken en aanverwant drukwerk voor rekening van het Instituut wegTransport en Logistiek België (ITLB). De opdracht omvat eveneens logistieke diensten, waaronder voorraadbeheer, orderverwerking en de verzending van de geproduceerde drukwerken naar individuele afnemers, opleidingscentra, examencentra en andere door ITLB aangeduide bestemmingen. / / Accord-cadre conclu avec un seul adjudicataire pour l’impression, le façonnage, l’emballage, le stockage, la gestion des stocks et l’expédition de manuels et d’imprimés connexes pour le compte de l’Institut Transport routier et Logistique Belgique (ITLB). Le marché comprend également des prestations logistiques, notamment la gestion des stocks, le traitement des commandes et l’expédition des imprimés produits vers des destinataires individuels, des centres de formation, des centres d’examen et d’autres destinations désignées par l’ITLB.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes