630601-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reinigungs- und Hygienedienste – SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE, D.S. VALCEA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE, D.S. VALCEA
Beschreibung: [1].Conform prevederilor din caietul de sarcini si documentatia de atribuire. [2].Termenul limita pana la care se pot solicitat clarificari/informatii suplimentare de catre operatorii economici este de 15 zile inainte de data depunerii ofertelor (adica ultima zi este a 16 -a zi anterior datei limita de depunere a ofertelor). Termenul limita pentru publicarea raspunsului consolidat la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economicii este de 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor (adica in a 11 -a zi anterior datei limita de depunere a ofertelor). NOTA: autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari /informatii suplimetare care nu au fost adresate in termenul stabilit mai sus sau care nu au fost adresate prin intermediul SEAP. [3]. Fisa de date a achizitiei reprezinta totodata instructiuni pentru ofertanti.
Interne Kennung: 8723 /20.08.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: [1].Conform prevederilor din caietul de sarcini si documentatia de atribuire. [2].Pentru mai multe informatii importante privind durata contractului (ex: valabilitate, indeplinire obiect) SE VA VEDEA PROIECTULUI DE CONTRACT, CAIETUL DE SARCINI
Interne Kennung: 1
630601-2026 - Competition
Romania – Cleaning and sanitation services – SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE, D.S. VALCEA
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier8723 /20.08.26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
Internal identifier1