630625-2026 - Ergebnis
Kroatien – Verarbeitetes Papier und Pappe – Nabava uredskog materijala
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava uredskog materijala
Beschreibung: Predmet nabave je nabava uredskog materijala, prema grupama nabave kako slijedi: Grupa 1. Papirna konfekcija, Grupa 2. Omotnice (koverte), Grupa 3. Ostali potrošni uredski materijal, sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u Troškovniku u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Pojašnjenje izgleda, odnosno slikovni prikazi pojedinih stavki Troškovnika i grafički prikaz tiska logotipa na omotnicama (kovertama) su samo informativnog karaktera i nalaze se u prilogu Slikovni prikaz koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Isporučena roba mora biti nova i nekorištena, te udovoljavati svim standardima prema pozitivnim propisima u Republici Hrvatskoj.
Interne Kennung: 01.01.02.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1. Papirna konfekcija
Beschreibung: Predmet nabave je nabava uredskog materijala - Grupa 1. Papirna konfekcija, sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u Troškovniku u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Pojašnjenje izgleda, odnosno slikovni prikazi pojedinih stavki Troškovnika i grafički prikaz tiska logotipa na omotnicama (kovertama) su samo informativnog karaktera i nalaze se u prilogu Slikovni prikaz koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Isporučena roba mora biti nova i nekorištena, te udovoljavati svim standardima prema pozitivnim propisima u Republici Hrvatskoj.
Interne Kennung: 01.01.02.-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2. Omotnice (koverte)
Beschreibung: Predmet nabave je nabava uredskog materijala - Grupa 2. Omotnice (koverte), sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u Troškovniku u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Pojašnjenje izgleda, odnosno slikovni prikazi pojedinih stavki Troškovnika i grafički prikaz tiska logotipa na omotnicama (kovertama) su samo informativnog karaktera i nalaze se u prilogu Slikovni prikaz koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Isporučena roba mora biti nova i nekorištena, te udovoljavati svim standardima prema pozitivnim propisima u Republici Hrvatskoj.
Interne Kennung: 01.01.02.-2