2. Verfahren
Verfahren
Titel: NABAVA MULTIDIAGNOSTIČNEGA RENTGENSKEGA SISTEMA IN POGARANCIJSKO VZDRŽEVANJE 60 MESECEV
Beschreibung: Nabava med. aparata v roku 60 dni po podpisu pogodbe ter 60 mesečno pogarancijsko vzdrževanje aparata
Interne Kennung: JN-79397
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: NABAVA MULTIDIAGNOSTIČNEGA RENTGENSKEGA SISTEMA IN POGARANCIJSKO VZDRŽEVANJE 60 MESECEV
Interne Kennung: 553843