630651-2026 - Wettbewerb
Estland – Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile – Trammide ostmine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trammide ostmine
Beschreibung: Riigihanke tulemusena ostab hankija 11 (üksteist) trammi, samuti trammide (eri)seadmeid, päraldisi ja varuosasid vastavalt riigihanke tingimustele. Riigihange hõlmab ka optsiooni 11 (üheteistkümne) täiendava trammi ostmiseks. Trammid projekteeritakse ja valmistatud kasutamiseks vähemalt 40 aastaks keskmise aastase läbisõiduga 66 000 km. Hankija korraldab hankes osalemisest huvitatud isikutele 15.09.2026 kell 13:00 veebi vahendusel kohtumise, kus annab ülevaate hanke esemest, pakkumuse koostamise nõuetest ning tutvustab trammitaristut, eelregistreerimise alusel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 299391-0000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Konkurentsipõhine läbirääkimistega hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: Trammide ostmine
Internal identifier: 299391-0000
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Konkurentsipõhine läbirääkimistega hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34600000 Railway and tramway locomotives and rolling stock and associated parts
5. Lot
Lot: LOT-0000