630655-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Bewachungsdienste – Fizično varovanje premoženja za leto 2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fizično varovanje premoženja za leto 2027
Beschreibung: Predmet naročila je zagotovitev varnostnikov za receptorsko in varnostno delo, upravljanje zapornice za prehod vozil, preverjanje identitete obiskovalcev in namena njihovega obiska, izdajanje ter prevzem kartic za dostop v poslovno stavbo, evidentiranje prihodov in odhodov z varovanega območja, zagotavljanje fizičnega varovanja ter nujne intervencije v izrednih primerih in spremljanje območja preko video zaslona z namenom zagotavljanja učinkovitega poslovanja družbe. Naročilo se odda za obdobje od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2027. Predmet naročila je tudi izredno varovanje objektov ali oseb na plinovodnem omrežju naročnika, če nastopijo okoliščine, ki zahtevajo kratkotrajno fizično varovanje oziroma nadzor.
Interne Kennung: P/JN/19/2026/PD-SZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 553597