2. Verfahren
Verfahren
Titel: Közművelődési szakmai tanulmányutak
Beschreibung: Buszos személyszállítási szolgáltatás: 21 db többnapos külföldi buszos utazás
Interne Kennung: EKR001754212026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uniós nyílt eljárás
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Buszos személyszállítási szolgáltatás: 21 db többnapos külföldi buszos utazás Összes tervezett km: 25.400 km Részletesen műszaki leírásban
Interne Kennung: EKR001754212026/1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR001754212026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Uniós nyílt eljárás
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001754212026/1