2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovanie podporných a ďalších služieb pre zabezpečenie prevádzky Informačného systému APONET na základe dohodnutých cieľových úrovní podporných služieb
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie poskytovanie podporných služieb a služieb rozvoja informačného systému APONET (ďalej „IS APONET“). Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1„Opis predmetu zákazky a B.2 Obchodné podmienky poskytnutia predmetu zákazky, súťažných podkladov.
Interne Kennung: 004/US/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie poskytovania podporných služieb a služieb rozvoja informačného systému APONET (ďalej „IS APONET“). Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1„Opis predmetu zákazky a B.2 Obchodné podmienky poskytnutia predmetu zákazky, súťažných podkladov.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zmluva sa uzavrie na dobu určitú na obdobie 48 mesiacov odo dňa nadobudnutia jej účinnosti. Objednávateľ je oprávnený najneskôr 3 mesiace pred skončením platnosti zmluvy písomne požiadať Poskytovateľa o predĺženie jej platnosti a účinnosti, pričom Poskytovateľ je povinný žiadosti Objednávateľa vyhovieť a uzatvoriť s ním najneskôr do skončenia platnosti zmluvy písomný dodatok k zmluve, ktorou sa platnosť a účinnosť zmluvy predĺži za nezmenených podmienok o dobu ktorú požaduje Objednávateľ, najviac však o dobu 2 roky. Pre vylúčenie akýchkoľvek pochybností zmluvné strany deklarujú, že Objednávateľ je oprávnený požiadať Poskytovateľa o predĺženie doby platnosti a účinnosti zmluvy aj viac krát, pričom svoju žiadosť musí doručiť Poskytovateľovi vždy najneskôr tri mesiace pred skončením platnosti a účinnosti v tom čase platnej zmluvy, minimálna doba predĺženia nemôže byť kratšia ako 6 mesiacov a súčet všetkých dôb predĺženia nemôže prekročiť dobu 2 rokov. Bez ohľadu na skutočnosť, či Objednávateľ využije svoje právo na predĺženie doby platnosti a účinnosti zmluvy, je maximálna doba platnosti a účinnosti zmluvy ohraničená výškou finančného limitu v EUR bez DPH, ktorý vzíde z výsledku užšej súťaže a ktorý na tento účel má Objednávateľ k dispozícii, pričom vyčerpaním tohto finančného limitu zmluva zanikne a to bez ohľadu na to, že ešte neuplynula doba jej účinnosti.