630682-2025 - Ergebnis
Polen – Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen – Dostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
BeschreibungDostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 2 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Vorherige Bekanntmachung326023-2025
Interne KennungP/143/2025/SZ/WIM/KPO - 51/ZP/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1: Komora laminarna 2 szt.
BeschreibungKomora laminarna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne KennungPakiet nr 1: Komora laminarna 2 szt.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2: Śluza materiałowa 2 szt.
BeschreibungŚluza materiałowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne KennungPakiet nr 2: Śluza materiałowa 2 szt.