630709-2026 - Ergebnis
Rumänien – Technische Hilfe – Asistență tehnică din partea proiectantului, inclusiv predare proiect As Built pentru obiectivul de investiții ,,Îmbunătățirea atractivității și siguranței deplasărilor pietonale adiacente coridorului Străzii Unirii, Municipiul Târgu Jiu - Pasaj pietonal Strada Unirii – Bulevardul Constantin Brancusi ”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Asistență tehnică din partea proiectantului, inclusiv predare proiect As Built pentru obiectivul de investiții ,,Îmbunătățirea atractivității și siguranței deplasărilor pietonale adiacente coridorului Străzii Unirii, Municipiul Târgu Jiu - Pasaj pietonal Strada Unirii – Bulevardul Constantin Brancusi ”.
Beschreibung: Asistență tehnică din partea prestatorului, prin proiectanți pe specialități pe perioada de execuție a lucrărilor (inclusiv la fazele determinante și modificări ale proiectului) si pe perioada de garanție acordata lucrarilor la ob. inv. ,,Îmbunătățirea atractivității și siguranței deplasărilor pietonale adiacente coridorului Străzii Unirii, Municipiul Târgu Jiu - Pasaj pietonal Strada Unirii – Bulevardul Constantin Brancusi”, cod SMIS 330527. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari sau informatii suplimentare , in legatura cu documentatia de atribuire, inainte de data limita de depunere a ofertelor 19 zile. Solicitarea de clarificari sau informatii se va transmite prin intermediul S.E.A.P, prin accesarea Sectiunii dedicate ,,SOLICITARE DE CLARIFICARI/INTREBARI/COMUNICARI”. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, raspunsurile cat si intrebarile in legatura cu documentatia de atribuire vor fi publicate in S.E.A.P. la SECTIUNEA ,,SOLICITARE DE CLARIFICARI/INTREBARI/COMUNICARI” cat si in SECTIUNEA ,,LISTA CLARIFICARI, NOTIFICARI SI DECIZII” in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. In cazul decalarii termenului de depunere al ofertelor se va extinde corespunzator (cu zilele de decalare).
Interne Kennung: S12 - 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356200 Technische Hilfe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Asistenta tehnica din partea proiectantului pe timpul executiei lucrarilor, inclusiv la fazele determinante și modificări ale proiectului si pe perioada de garanție acordata lucrarilor, la obiectivul de investitii ,,Îmbunătățirea atractivității și siguranței deplasărilor pietonale adiacente coridorului Străzii Unirii, Municipiul Târgu Jiu - Pasaj pietonal Strada Unirii – Bulevardul Constantin Brancusi ”, cod SMIS 330527 .
Interne Kennung: 1