630728-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Realizacja projektu pod tytułem „Poprawa atrakcyjności turystycznej w Otulinie Roztocza - Etap I”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja projektu pod tytułem „Poprawa atrakcyjności turystycznej w Otulinie Roztocza - Etap I”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Poprawa atrakcyjności turystycznej w Otulinie Roztocza – Etap I” – edycja 2026. Zamówienie zostało podzielone na trzy części.
Interne Kennung: ZP.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – Rewitalizacja parku przy ul. 11-go Listopada w Bychawie
Beschreibung: Część I realizowana będzie w dwóch etapach: Etap 1 – budowa schodów terenowych wraz z chodnikiem oraz gospodarka szatą roślinną na działce nr 886/4, obręb Bychawa Miasto Etap 2 – budowa obiektów małej architektury, instalacji oświetlenia terenu i monitoringu Zakres Części I obejmuje w szczególności: 1) demontaż istniejących elementów małej architektury; 2) demontaż istniejącej oświetleniowej linii kablowej nN oraz słupów oświetleniowych; 3) montaż elementów małej architektury i elementów zabawowych oraz wykonanie bezpiecznej nawierzchni; 4) budowę zalicznikowych oświetleniowych linii kablowych nN, słupów oświetleniowych i szafy oświetleniowej; 5) budowę kanalizacji teletechnicznej wraz z telekomunikacyjnymi liniami kablowymi i szafami telekomunikacyjnymi na potrzeby monitoringu CCTV; 6) budowę zalicznikowych linii kablowych WLZ; 7) wykonanie nasadzeń roślinnych; 8) budowę schodów terenowych wraz z chodnikiem; 9) gospodarkę szatą roślinną.
Interne Kennung: ZP.271.6.2026 - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – Przebudowa ciągu pieszego ze schodami od ul. Zamkowej do zalewu w Bychawie
Beschreibung: Przedmiotem Części II jest przebudowa/budowa ciągu pieszego ze schodami od ul. Zamkowej do zalewu w Bychawie na działce nr 110/7, obręb Bychawa Miasto. W ramach inwestycji wykonana zostanie droga dla pieszych ze schodami o szerokości minimum 1,8 m i długości około 84 m. Zakres obejmuje w szczególności roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, wykonanie podbudów i nawierzchni, obramowania, balustrad, roboty wykończeniowe, gospodarkę zielenią oraz elementy organizacji ruchu, zgodnie z dokumentacją projektową i STWiORB. Kody CPV dla Części II: 45233000-9 – Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg 45110000-1 – Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45233290-8 – Instalowanie znaków drogowych
Interne Kennung: ZP.271.6.2026 - cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III – Utworzenie lodowiska mobilnego w Bychawie
Beschreibung: Przedmiotem Części III jest wykonanie robót budowlanych, dostaw i montażu urządzeń niezbędnych do utworzenia mobilnego lodowiska w Bychawie, zgodnie z dokumentacją zamówienia. W ramach realizacji przedmiotu umowy Wykonawca wykona w szczególności: 1) remont zaplecza szatniowo-sanitarnego, 2) budowę płyty żelbetowej pod lodowisko, 3) budowę wewnętrznych linii zasilających z istniejącej tablicy w budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego dla lodowiska oraz zewnętrznego/mobilnego ekranu LED, 4) budowę oświetlenia zewnętrznego, 5) dostawa i montaż mobilnego lodowiska o wymiarach 15x30m (450m2) z bandami i agregatem chłodniczym, 6)wykonanie wszystkich robót, prób, pomiarów, uruchomień, regulacji i czynności wynikających z dokumentacji projektowej, STWiORB, przedmiarów, decyzji, uzgodnień, SWZ i niniejszej umowy, niezbędnych do kompletnego i prawidłowego wykonania Części III oraz legalnego użytkowania obiektu. Kody CPV dla części III: 45212213-2: Roboty budowlane w zakresie lodowisk 45453000-7: Roboty remontowe i renowacyjne 45311000-0: Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych 37412210-4: Lodowiska 42511110-5: Agregaty chłodnicze
Interne Kennung: ZP.271.6.2026 - cz. 3
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen