See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-190/2025 Dostawa stanowiska technologicznego do wytwarzania i charakteryzacji struktur i komponentów na bazie światłowodów dla Katedry K-35 Politechniki Wrocławskiej.
Beschreibung: SZP/243-190/2025 Dostawa stanowiska technologicznego do wytwarzania i charakteryzacji struktur i komponentów na bazie światłowodów dla Katedry K-35 Politechniki Wrocławskiej. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska technologicznego do wytwarzania i charakteryzacji struktur i komponentów na bazie światłowodów dla Katedry K - 35 Politechniki Wrocławskiej. Miejsce dostawy: Aparatura powinna zostać bezpiecznie dostarczona oraz zainstalowana i uruchomiona w budynku C-3 pok. 19 Politechniki Wrocławskiej, przy ul. Janiszewskiego 11-17 we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 5. Kod CPV: 38621000-4 – Aparatura światłowodowa 6. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 15 tygodni od dnia zawarcia umowy. 7. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 8.Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 24.11.2025 r. (90 dni). 10. Oferta musi składać się z: 10.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia -Przedmiotowe oświadczenie Wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, zwanym dalej JEDZ, stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w JEDZ stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.5. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 10.6. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 10.7. Załącznika nr 3 do SWZ OPZ - opisu oferowanego przedmiotu zamówienia (specyfikacji technicznej) wraz ze Specyfikacją Wynagrodzenia – potwierdzającego spełnienie przez Wykonawcę wymagań Zamawiającego (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wykonawca składa wraz z Ofertą odpowiednio wypełniony i podpisany Załącznik nr 3 do SWZ OPZ. Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 3 do SWZ OPZ – oferowane przez Wykonawcę parametry. Wymóg wskazania: „Nazwa, typ, model i producent” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 544977-2025
Interne Kennung: SZP/243-190/2025 Dostawa stanowiska technologicznego do wytwarzania i charakteryzacji struktur i komponentów na bazie światłowodów dla Katedry K-35 Politechniki Wrocławskiej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38621000 Lichtwellenleitergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZP/243-190/2025 Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska technologicznego do wytwarzania i charakteryzacji struktur i komponentów na bazie światłowodów dla Katedry K - 35 Politechniki Wrocławskiej.
Beschreibung: SZP/243-190/2025 Dostawa stanowiska technologicznego do wytwarzania i charakteryzacji struktur i komponentów na bazie światłowodów dla Katedry K-35 Politechniki Wrocławskiej. 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska technologicznego do wytwarzania i charakteryzacji struktur i komponentów na bazie światłowodów dla Katedry K - 35 Politechniki Wrocławskiej. Miejsce dostawy: Aparatura powinna zostać bezpiecznie dostarczona oraz zainstalowana i uruchomiona w budynku C-3 pok. 19 Politechniki Wrocławskiej, przy ul. Janiszewskiego 11-17 we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 5. Kod CPV: 38621000-4 – Aparatura światłowodowa 8. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 15 tygodni od dnia zawarcia umowy. 9. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne Kennung: LotA