See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH, KAWY I HERBATY, NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH ORAZ DAŃ INSTANT DLA 31 WOG W ZGIERZU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych, kawy i herbaty, napojów bezalkoholowych oraz dań instant dla 31 WOG w Zgierzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – dostawa pieczywa i wyborów cukierniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, do 100% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 – dostawa kawy i herbaty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kawy i herbaty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3 – dostawa napojów bezalkoholowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa napojów bezalkoholowych . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4 – dostawa dań instant
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dań instant Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 15891000 Suppen und Brühen