630780-2025 - Wettbewerb
Belgien – Schulungssoftwarepaket – De terbeschikkingstelling van een LMS-platform voor Digital Learning
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDe terbeschikkingstelling van een LMS-platform voor Digital Learning
BeschreibungSafe.brussels wil een LMS-platform voor digital learning (Learning Management System) aanschaffen dat ten minste tweetalig Frans/Nederlands is (Engels wordt beschouwd als een meerwaarde) met verschillende specifieke doelstellingen: – Opleiders in staat stellen hybride of online trajecten te ontwikkelen om: o De klassikale theoretische opleidingstijden te verminderen om meer praktijkgericht te zijn. o De kwaliteit van het leren te verbeteren door verschillende pedagogische methoden te combineren o In te spelen op de behoeften aan flexibiliteit en toegankelijkheid van de cursisten – Cursisten in staat te stellen rijke en boeiende leerervaringen te hebben door: o Personalisering van de leertrajecten o Nieuwe benaderingen om content te begrijpen en hun vaardigheden te ontwikkelen Vanaf één centraal platform, in eenzelfde portal, wil safe.brussels: – Een catalogus van hybride en online opleidingsmiddelen opstellen en beheren voor de vier opleidingsscholen waarvan safe.brussels voorzitter is. – Hybride en afstandsopleidingen op eigen kracht ontwikkelen en ontwerpen. – Deze ontworpen opleidingen beheren. – De ontwikkeling van de vaardigheden van de cursisten begeleiden en opvolgen. – Zorgen voor een rijke, boeiende en aantrekkelijke leerervaring. Deze opdracht omvat twee soorten posten, verdeeld over Safe en de 4 scholen die samen Brusafe vormden: – Uitrol van het platform – Terbeschikkingstelling van het platform Zie bijlage B. Doelgroep : vier doelgroepen zullen de gebruikers van het platform zijn (zie de technische clausules voor meer informatie): – De beheerders·sters, belast met de architectuur van de opleidingen, de opvolging van de inschrijvingen van de gebruikers·sters enz. – De ontwerpers·sters van opleidingstrajecten, belast met de ontwikkeling van opleidingstrajecten, de integratie van multimediale middelen enz. – De opleiders·sters/begeleiders·sters van opleidingstrajecten, die de opleidingstrajecten zullen leiden, vragen van cursisten zullen beantwoorden enz. – De cursisten die de opleidingstrajecten volgen.
Interne Kennung2025.004
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48931000 Schulungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Titel2025.004 - La mise à disposition d'une plateforme de Digital Learning LMS : lot unique
BeschreibungSafe.brussels wil een LMS-platform voor Digital Learning (Learning Management System) aanschaffen dat ten minste tweetalig Frans/Nederlands is (Engels wordt beschouwd als een meerwaarde) met verschillende specifieke doelstellingen: – Opleiders in staat stellen hybride of online trajecten te ontwikkelen om: o De klassikale theoretische opleidingstijden te verminderen om meer praktijkgericht te zijn. o De kwaliteit van het leren te verbeteren door verschillende pedagogische methoden te combineren o In te spelen op de behoeften aan flexibiliteit en toegankelijkheid van de cursisten – Cursisten in staat te stellen rijke en boeiende leerervaringen te hebben door: o Personalisering van de leertrajecten o Nieuwe benaderingen om content te begrijpen en hun vaardigheden te ontwikkelen Vanaf één centraal platform, in eenzelfde portal, wil safe.brussels: – Een catalogus van hybride en online opleidingsmiddelen opstellen en beheren voor de vier opleidingsscholen waarvan safe.brussels voorzitter is. – Hybride en afstandsopleidingen op eigen kracht ontwikkelen en ontwerpen. – Deze ontworpen opleidingen beheren. – De ontwikkeling van de vaardigheden van de cursisten begeleiden en opvolgen. – Zorgen voor een rijke, boeiende en aantrekkelijke leerervaring. Deze opdracht omvat twee soorten posten, verdeeld over Safe en de 4 scholen die samen Brusafe vormden: – Uitrol van het platform – Terbeschikkingstelling van het platform Zie bijlage B. Doelgroep vier doelgroepen zullen de gebruikers van het platform zijn (zie de technische clausules voor meer informatie): – De beheerders·sters, belast met de architectuur van de opleidingen, de opvolging van de inschrijvingen van de gebruikers·sters enz. – De ontwerpers·sters van opleidingstrajecten, belast met de ontwikkeling van opleidingstrajecten, de integratie van multimediale middelen enz. – De opleiders·sters/begeleiders·sters van opleidingstrajecten, die de opleidingstrajecten zullen leiden, vragen van cursisten zullen beantwoorden enz. – De cursisten die de opleidingstrajecten volgen.
Interne Kennung1