2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i przeprowadzenie konkursów fizycznych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, przeprowadzenie i promocja dwóch ogólnopolskich konkursów wiedzy. Pierwszy konkurs jest adresowany do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych, a jego tematyka ma obejmować zastosowanie energii jądrowej we współczesnym świecie, a drugi do uczniów szkół średnich, mających predyspozycje do nauk ścisłych, którego tematyka ma obejmować zagadnienia związane z energetyką jądrową, fizyką jądrową i promieniotwórczością. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: BDG.260.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001