630803-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla, havarijní a doplňková pojištění Jihočeského kraje a jeho organizací
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla, havarijní a doplňková pojištění Jihočeského kraje a jeho organizací
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr pojistitele pro pojištění souboru vozidel Jihočeského kraje (cca 2 650 vozidel) na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (nazývané též jako povinné ručení - POV) a havarijní pojištění vybraných vozidel Jihočeského kraje (HAV pro cca 1 000 vozidel). Doba, na kterou se uzavírá pojistná smlouva, je na dobu určitou bez automatické prolongace od 1. 1. 2026 do 31. 12. 2030 (tj. 5 let). Pojistné období se sjednává v délce 12 měsíců.
Interne KennungOVZS 100054/2025/pabu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001