See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 8 samochodów ciężarowych o DMC do 34 t - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 8 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 8 części: Część 1 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 2 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 3 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 4 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 5 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 6 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 7 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 8 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 508863-2026
Interne Kennung: DPZP/271/838/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp dokonał skrócenia terminu składania ofert. Stosownie do treści przywołanego przepisu termin składania ofert nie może być krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. W związku z otrzymanymi z m. st. Warszawa w dniu 2 lipca 2026 r. wytycznymi dotyczącymi podjęcia działań związanych dotacją z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na 2026 r, mając na uwadze krótki czas na realizację zamówienia, Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Z uwagi na rozpoczętą drugą połowę roku, czas potrzebny na przeprowadzenie i rozstrzygnięcie przedmiotowego postępowania przetargowego oraz bardzo krótki czas pozostały na dostawy przez Wykonawców zakupionych jednostek, zachodzi konieczność zastosowania art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP i skrócenia terminu składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu w Urzędzie Publikacji Unii Europejskiej. Powyższe umożliwi realizację i rozliczenie dostaw do końca 2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 dostawa 8 samochodów ciężarowych o DMC do 34 t - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 dostawa 8 samochodów ciężarowych o DMC do 34 t - zamówienie udzielane w częściach
Interne Kennung: Część 2 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 dostawa 8 samochodów ciężarowych o DMC do 34 t - zamówienie udzielane w częściach
Interne Kennung: Część 3 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 dostawa 8 samochodów ciężarowych o DMC do 34 t - zamówienie udzielane w częściach
Interne Kennung: Część 4 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 dostawa 8 samochodów ciężarowych o DMC do 34 t - zamówienie udzielane w częściach
Interne Kennung: Część 5 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 dostawa 8 samochodów ciężarowych o DMC do 34 t - zamówienie udzielane w częściach
Interne Kennung: Część 6 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 dostawa 8 samochodów ciężarowych o DMC do 34 t - zamówienie udzielane w częściach
Interne Kennung: Część 7 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 dostawa 8 samochodów ciężarowych o DMC do 34 t - zamówienie udzielane w częściach
Interne Kennung: Część 8 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026