630814-2026 - Ergebnis
Kroatien – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Usluga prijevoza putnika autobusima na relaciji između kolodvora Dugo Selo i kolodvora Koprivnica, a prema izvršnim odredbama Naručitelja za vrijeme izvođenja građevinskih radova na pruzi između kolodvora Dugo Selo – Koprivnica – Botovo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga prijevoza putnika autobusima na relaciji između kolodvora Dugo Selo i kolodvora Koprivnica, a prema izvršnim odredbama Naručitelja za vrijeme izvođenja građevinskih radova na pruzi između kolodvora Dugo Selo – Koprivnica – Botovo
Beschreibung: Predmet javne nabave je nabava usluge prijevoza putnika autobusima na relaciji na relaciji između kolodvora Dugo Selo i kolodvora Koprivnica, a prema izvršnim odredbama Naručitelja za vrijeme izvođenja građevinskih radova na pruzi između kolodvora Dugo Selo – Koprivnica – Botovo (dalje: usluga). Voznim redom za 2025. i 2026. godinu na pruzi M201 DG-Botovo-Dugo Selo između kolodvora Dugo Selo – Koprivnica – Botovo planirani su radovi na osuvremenjivanju i izgradnji željezničke infrastrukture. Navedena usluga potrebna je za relaciju Dugo Selo – Koprivnica i obratno s time da područje pružanja usluge može bit između kolodvora/stajališta unutar navedene relacije, odnosno temeljem zahtjeva Naručitelja do određenog željezničkog kolodvora/stajališta koji se nalazi izvan područja navedene relacije na željezničkoj mreži u Republici Hrvatskoj. Također, prema zahtjevu Naručitelja povremeno će postojati potreba za pružanjem usluge prijevoza putnika autobusima u pograničnom prometu na relaciji željeznički kolodvor Koprivnica - cestovni granični prijelaz Gola – Gyekenyes i obratno. Navedena usluga potrebna je za relaciju Dugo Selo - Koprivnica i obratno s tim da područje pružanja usluge može biti između kolodvora/stajališta unutar navedene relacije, odnosno izvan područja navedene relacije.
Interne Kennung: 75-VV/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000