630823-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reinigungsdienste – Servicii de curățenie si dezinfecție
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de curățenie si dezinfecție
Beschreibung: Acord Cadru - Servicii de curățenie si dezinfecție conform caietului de sarcini si documentatiei de atribuire publicate. Eventualele solicitari de clarificari se depun cu 18 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor, ca ofertantii sa aiba 10 zile inainte de termenul limita pentru pregatirea documentatiei.
Interne Kennung: 4354523/2026/43
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de curățenie si dezinfecție conform cantitatilor, conditiilor si specificatiilor din caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1