2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji, wdrożenie i uruchomienie e-usług wraz z zakupem sprzętu i szkoleń w ramach projektu „Rozwój e-usług publicznych dla mieszkańców Miasta i Gminy Mieścisko”
Beschreibung: 3.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu teleinformatycznego z uruchomieniem e-usług publicznych wraz z zakupem sprzętu i szkoleń dla pracowników: 1. Budowa zintegrowanego systemu teleinformatycznego a. Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta (EBOI); b. Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją (EZD)[; c. Zintegrowany System Płatności elektronicznych e-płatności; d. Zakup baz danych i oprogramowania; e. Broker integracyjny umożliwiający używanie profilu zaufanego ePUAP (login.gov.pl) do logowania w module obsługi interesanta; f. Integracja systemów dziedzinowych; g. Szyna usług integrująca usługi ePUAP, EZD i systemy dziedzinowe; h. Modernizacja Systemów Dziedzinowych; i. System do zarządzania budżetem JST + JO, wraz z Systemem do zarządzania umowami. 2. Zakup sprzętu i oprogramowania wraz z montażem niezbędnych elementów do uruchomienia zintegrowanego systemu teleinformatycznego tj.: a. Macierz (1 szt.); b. Komputer AiO (8 szt.); c. Skaner (1 szt.); d. UPS (10 szt.). 3. Przeprowadzenie szkoleń pracowników Urzędu Miasta i Gminy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Opis Przedmiotu Zamówienia. 3.2 Zamawiający z uwagi na charakter wykonywanych usług w ramach zamówienia, na podstawie 95 ust. 1 ustawy, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących usługi w ramach Zamówienia, jeśli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807 ze zm.), t.j. obejmujących usługi specjalistów d.s. wsparcia technicznego w ramach zamówienia. 3.3 Sposób dokumentowania: Zgodnie z § 3 ust. 24 wzoru umowy dla Zamówienia (załącznik 4 do SWZ), Wykonawca zobowiązany jest przed podpisaniem umowy do przedłożenia wykazu tych osób wraz z oświadczeniem potwierdzającym zatrudnienie ich na umowę o pracę, a następnie na każde żądanie Zamawiającego do przedłożenia dokumentów określonych we wzorze umowy zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ. Sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań, Zamawiający opisał we wzorze umowy.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72268000 Bereitstellung von Software, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: a. Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta (EBOI); b. Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją (EZD)[; c. Zintegrowany System Płatności elektronicznych e-płatności; d. Zakup baz danych i oprogramowania; e. Broker integracyjny umożliwiający używanie profilu zaufanego ePUAP (login.gov.pl) do logowania w module obsługi interesanta; f. Integracja systemów dziedzinowych; g. Szyna usług integrująca usługi ePUAP, EZD i systemy dziedzinowe; h. Modernizacja Systemów Dziedzinowych; i. System do zarządzania budżetem JST + JO, wraz z Systemem do zarządzania umowami. 2. Zakup sprzętu i oprogramowania wraz z montażem niezbędnych elementów do uruchomienia zintegrowanego systemu teleinformatycznego tj.: a. Macierz (1 szt.); b. Komputer AiO (8 szt.); c. Skaner (1 szt.); d. UPS (10 szt.). 3. Przeprowadzenie szkoleń pracowników Urzędu Miasta i Gminy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Opis Przedmiotu Zamówienia. 3.2 Zamawiający z uwagi na charakter wykonywanych usług w ramach zamówienia, na podstawie 95 ust. 1 ustawy, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących usługi w ramach Zamówienia, jeśli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807 ze zm.), t.j. obejmujących usługi specjalistów d.s. wsparcia technicznego w ramach zamówienia. 3.3 Sposób dokumentowania: Zgodnie z § 3 ust. 24 wzoru umowy dla Zamówienia (załącznik 4 do SWZ), Wykonawca zobowiązany jest przed podpisaniem umowy do przedłożenia wykazu tych osób wraz z oświadczeniem potwierdzającym zatrudnienie ich na umowę o pracę, a następnie na każde żądanie Zamawiającego do przedłożenia dokumentów określonych we wzorze umowy zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ. Sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań, Zamawiający opisał we wzorze umowy.
Haupteinstufung (cpv): 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern