2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROGRAMINĖ ĮRANGA
Beschreibung: Perkančioji organizacija pirks turimų licencijų palaikymą ir naujas licencijas, kurių reikės Perkančiosios organizacijos veikloje. Dinaminė pirkimo sistema skaidoma į 3 kategorijas: I kategorija - Taikomoji programinė įranga; II kategorija - Sisteminė ir tinklo programinė įranga; III kategorija - Programavimo programinė įranga. Dėl CVP IS funkcinių galimybių apribojimų nėra techninės galimybės pakoreguoti Dinaminės pirkimo sistemos skelbimo apie pirkimą ir tam skirtoje vietoje pažymėti, kad gali būti taikomas elektroninis aukcionas ir kad sprendimas dėl jo taikymo bus priimamas priklausomai nuo konkretaus pirkimo. Atsižvelgiant į tai, ši informacija pateikiama aprašymo skiltyje. Informacija apie elektroninio aukciono taikymą bus nurodoma kiekvieno konkretaus pirkimo sąlygose.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 48321000 Softwarepaket für den rechnergestützten Entwurf (CAD), 48331000 Projektmanagementsoftwarepaket, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48517000 IT-Softwarepaket, 48520000 Multimediasoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48820000 Server, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48980000 Programmiersprachen und -werkzeuge, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Taikomoji programinė įranga
Beschreibung: Perkančioji organizacija pirks turimų licencijų palaikymą ir naujas licencijas, kurių reikės Perkančiosios organizacijos veikloje. Dinaminė pirkimo sistema skaidoma į 3 kategorijas: I kategorija - Taikomoji programinė įranga; II kategorija - Sisteminė ir tinklo programinė įranga; III kategorija - Programavimo programinė įranga.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Sisteminė ir tinklo programinė įranga
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Programavimo programinė įranga
Interne Kennung: 3
630897-2026 - Competition
Lithuania – Software package and information systems – PROGRAMINĖ ĮRANGA
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: PROGRAMINĖ ĮRANGA
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48219300 Administration software package, 48321000 Computer-aided design (CAD) software package, 48331000 Project management software package, 48420000 Facilities management software package and software package suite, 48443000 Accounting software package, 48517000 IT software package, 48520000 Multimedia software package, 48700000 Software package utilities, 48730000 Security software package, 48732000 Data security software package, 48820000 Servers, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 48980000 Programming languages and tools, 48200000 Networking, Internet and intranet software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Taikomoji programinė įranga
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Programavimo programinė įranga
Internal identifier: 3