See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przez Agencję Rozwoju Mazowsza S.A. zadań, obowiązków i czynności ciążących na Województwie Mazowieckim związanych z realizacją projektu „Kultura w chmurach”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Agencją Rozwoju Mazowsza S.A. zadań, obowiązków i czynności ciążących na Województwie Mazowieckim związanych z realizacją projektu „Kultura w chmurach” w szczególności w zakresie cyfryzacji zbiorów instytucji kultury, rozwoju Systemu Mazowiecka Platforma Kultury, świadczenie usług wsparcia oraz doposażenia pracowni digitalizacji
Interne Kennung: OR-D-III.272.117.2025.DG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79999100 Scanning, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 79962000 Filmentwicklung, 38651000 Fotokameras, 38650000 Fotografische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001