630901-2026 - Ergebnis
Finnland – Computerrevision und -prüfung – Palkeet - Tietoturvallisuuden arviointilaitosten arviointipalvelut 2021–2026 (DPS) - Tietoturvallisuuden arviointipalvelut
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Palkeet - Tietoturvallisuuden arviointilaitosten arviointipalvelut 2021–2026 (DPS) - Tietoturvallisuuden arviointipalvelut
Beschreibung: Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne tietoturvallisuuden arviointipalveluista tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Kilpailutus koskee sopimuskautta. Yksittäisistä arviointitoimeksiannoista tehdään erilliset tilaukset sopimuskauden aikana. Hankinnan ennakoitu arvo on 100-150 henkilötyöpäivää / vuosi. Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Interne Kennung: 612833
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72800000 Computerrevision und -prüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72300000 Datendienste, 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Hankintasopimus sisältää Asiakkaan option jatkaa sopimuskautta yhdellä enintään kahden vuoden pituisella optiokaudella.