630914-2026 - Vorankündigung
Niederlande – Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung – Uitvoeren landelijke ETHOS-tellingen dakloosheid
Bekanntmachung über vorherige Marktkonsultation
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren landelijke ETHOS-tellingen dakloosheid
Beschreibung: Het doel van deze Marktconsultatie is om een beeld te krijgen van de mate van interesse in de aan te besteden overheidsopdracht met name onder wetenschappelijke instituten en/of marktpartijen die gekwalificeerd zijn voor onafhankelijk wetenschappelijk onderzoek. De Aanbestedende dienst is benieuwd naar de mening van deze Ondernemers als het gaat om de mogelijkheden en onmogelijkheden in de markt voor het kunnen uitvoeren van de gewenste dienstverlening, namelijk: het opzetten en coördineren van longitudinaal wetenschappelijk onderzoek naar het aantal daklozen in Nederland op basis van regionale tellingen dakloosheid die voldoen aan de definities uit de European Typology of Homelessness and Housing Exclusion (ETHOS) waarbij de onderzoeksresulaten vergelijkbaar zijn met voorgaande jaren. Hoeveelheid/omvang nog niet bekend. Wordt t.z.t. bij publicatie van de daadwerkelijke opdracht bekendgemaakt.
Interne Kennung: 201865006.028.168
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze Marktconsultatie is om een beeld te krijgen van de mate van interesse in de aan te besteden overheidsopdracht met name onder wetenschappelijke instituten en/of marktpartijen die gekwalificeerd zijn voor onafhankelijk wetenschappelijk onderzoek. De Aanbestedende dienst is benieuwd naar de mening van deze Ondernemers als het gaat om de mogelijkheden en onmogelijkheden in de markt voor het kunnen uitvoeren van de gewenste dienstverlening, namelijk: het opzetten en coördineren van longitudinaal wetenschappelijk onderzoek naar het aantal daklozen in Nederland op basis van regionale tellingen dakloosheid die voldoen aan de definities uit de European Typology of Homelessness and Housing Exclusion (ETHOS) waarbij de onderzoeksresulaten vergelijkbaar zijn met voorgaande jaren.
Interne Kennung: 1