630916-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – USŁUGA UBEZPIECZENIA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
Beschreibung: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: 14179/2026/Częstochowa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne Kennung: Pakiet I 14179/2026/Częstochowa
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: Pakiet II 14179/2026/Częstochowa
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 14179/2026/Częstochowa
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet I
Internal identifier: Pakiet I 14179/2026/Częstochowa
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET II