630937-2026 - Wettbewerb
Polen – Nutzholz – ZAKUP I DOSTAWA TARCICY ORAZ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH DO BRANIEWA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWA TARCICY ORAZ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH DO BRANIEWA
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup i dostawę tarcicy oraz materiałów budowlanych z podziałem na trzy części zamówienia. Część zamówienia nr 1 -Zakup i dostawa tarcicy do Braniewa I - to jest: Deska szalunkowa obrzynana (tarcica budowlana) 32mm; Deska szalunkowa obrzynana (tarcica budowlana)25mm.; Deska wspornikowa szalunkowa 200x800x30 mm. Część zamówienia nr 2 - Zakup i dostawa tarcicy do Braniewa II - to jest: Łata drewniana konstrukcyjna Część zamówienia nr 3 - Zakup i dostawa materiałów budowlanych do Braniewa-42 pozycje asortymentowe. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1, 2a, 5 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba wykonania zamówienia wynika z konieczności realizacji pierwszego etapu budowy obiektów garażowych w technologii UBM typu „Obiekt Braniewo” w 9 Brygadzie Kawalerii Pancernej przez WZZ WInż Tarcza w ramach programu Tarcza Wschód. Działania podejmowane w ramach programu „Tarcza Wschód” mają na celu m.in. wzmocnienie zdolności Wojska Polskiego, w tym wzmocnienie systemów wykrywania, ostrzegania i śledzenia, przygotowanie wysuniętych baz operacyjnych, przygotowanie węzłów logistycznych oraz stworzenie odpowiedniej infrastruktury dla systemów antydronowych. W związku z powyższym realizacja powyższego zadania w trybie przyspieszonym, wynika z konieczności ochrony państwa i wymaga natychmiastowego podjęcia działań niezbędnych do ograniczenia bezpośrednich skutków wystąpienia zdarzenia nieprzewidzianego, np. usunięcia bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia lub życia ludzkiego, w szczególności służb chroniących granicy. Jest to szczególnie istotne w czasie trwającego konfliktu zbrojnego na Ukrainie oraz niesłabnącego napięcia w relacjach z państwami trzecimi pozostającymi poza strukturami NATO (ochrona wschodniej flanki przed falą imigrantów z Afganistanu, Syrii i Czeczeni w tym islamskich ekstremistów).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03419000 Nutzholz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien, 44170000 Zu Baustoffen gehörige Platten, Bleche, Streifen und Folien, 44430000 Blechpanzerung, 44531100 Holzschrauben, 44531000 Verbindungselemente mit Gewinde, 44163100 Leitungen, 44300000 Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse, 44190000 Verschiedene Baustoffe, 44192000 Diverse sonstige Baustoffe, 44532100 Nieten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa tarcicy do Braniewa I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tarcicy do Braniewa I - to jest: Deska szalunkowa obrzynana (tarcica budowlana) 32mm; Deska szalunkowa obrzynana (tarcica budowlana) 25mm; Deska wspornikowa szalunkowa 200x800x30mm. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1, 2a, 5 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Zamawiający informuje, ze jeśli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to, że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa tarcicy do Braniewa II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tarcicy do Braniewa II - to jest: Łata drewniana konstrukcyjna Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1, 2a, 5 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Materiały budowlane do Braniewa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Materiały budowlane do Braniewa--42 pozycje asortymentowe. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1, 2a, 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44170000 Zu Baustoffen gehörige Platten, Bleche, Streifen und Folien, 44430000 Blechpanzerung, 44531100 Holzschrauben, 44531000 Verbindungselemente mit Gewinde, 44163100 Leitungen, 44300000 Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse, 44190000 Verschiedene Baustoffe, 44192000 Diverse sonstige Baustoffe, 44532100 Nieten