630943-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Oszilloskope – OSCILOSCOP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OSCILOSCOP
Beschreibung: Furnizare, instalare, testare, instruire personal beneficiar si punere in functiune osciloscop. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cel tarziu in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 9052135/2026/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38342000 Oszilloskope
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Osciloscop – 1 buc.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen, 79633000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Personalentwicklung
630943-2026 - Competition
Romania – Oscilloscopes – OSCILOSCOP
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: OSCILOSCOP
Internal identifier: 9052135/2026/3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38342000 Oscilloscopes
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Osciloscop – 1 buc.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 51430000 Installation services of laboratory equipment, 79633000 Staff development services